Produkty

Waterlase iPlus™ / Waterlase iPlus 2.0™

Waterlase iPlus™ je špičkový stomatologický laser, který představuje zatím největší skok ve vývoji dentálních laserů na tvrdé a měkké tkáně. Preparuje dvakrát rychleji než všechny současné erbiové lasery. Je dokonce rychlejší v preparaci tvrdých zubních tkání než klasická turbína. Přitom je ošetření pro pacienta komfortní a bezbolestné, žádný "smear layer" a mikrofraktury povrchu zubů a současně dokonalá laserová sterilizace tkání. Technologie napájecího zdroje "RR Powered" umožňuje do ... Více »

Waterlase MDX™

Stomatologický laser třetí generace – nová dimenze Laserový systém Waterlase MDX™ je revoluční stomatologické zařízení, které využívá kombinaci YSGG laserové energie, vody a vzduchu. Tento proces nazývany HydroPhotonics™ umožňuje provádět většinu tradičních dentálních procedur s minimální, popř. nulovou anestezií. Laserový systém Waterlase MDX™ je jedinečný tím, že byl od prvopočátku vyvíjen pouze pro stomatologické aplikace, na základě stomatologických specifikací. Nejedná se tedy, ja ... Více »

epic 10™ / epic X™

Nový standard na poli diodových stomatologických laserů Světový lídr ve vývoji a výrobě stomatologických laserů - firma BIOLASE představuje nový diodový laser epic 10™ , určený pro zákroky na měkkých tkáních. Diodový laser epic 10™ kombinuje v jednom špičkovém přístroji ty nejlepší klinické vlastnosti stávajících diodových laserů vlnových délek 810 a 980 nm. Žádný jiný diodový laser v současnosti na trhu nedosahuje účinnosti výkonu a ekonomičnosti srovnatelné s novým diodovým laserem ... Více »

iLase™

iLase™ Nejmenší výkonový diodový laser pro použití ve stomatologii Světový lídr ve vývoji a výrobě stomatologických laserů - firma BIOLASE opět potvrzuje svou vedoucí roli v technických inovacích na poli stomatologických laserů. Diodový laser iLase™ navazuje na úspěšný model ezlase™. Vlnová délka 940 nm slučuje výhody laserů s vlnovou délkou 810 nm a 980 nm, tedy vhodnou absorbční charakteristiku a současně vysokou hemostázi při zákrocích na měkkých tkáních. Navíc díky novému sys ... Více »
Oblast použití

Videoprezentace možností laseru Waterlase MD™

Porovnání rychlosti řezání Waterlase MD™ vs. Waterlase MD Turbo™ Přímé porovnání rychlosti preparace tvrdých tkání lasery Waterlase. Vlevo laserový systém Waterlase MD™, vpravo Waterlase MD Turbo. Waterlase MD Turbo™ | preparace tvrdých tkání Detailní video preparace tvrdé tkáně stomatologickým laserem Waterlase MD Turbo™ pořízené vysokorychlostní kamerou. Porovnání kvality preparace Waterlase MD™ vs. vysokootáčkové turbínové vrtačky Porovnání kvality povrchu tvr ... Více »

Waterlase na tvrdé i měkké tkáně

Stomatologické indikace laserových systémů Waterlase iPlus™, Waterlase MD Turbo™, Waterlase C100™ : Tvrdé tkáně: -   Preparace kavit - třída I, II, III, IV a V -   Odstraňování kariézních tkání -   Příprava povrchů pro adhezivní materiály -   Plastika skloviny, preparace jamek a rýh pro aplikaci pečetidla Kořenový kanálek: -   Preparace zubu pro získání přístupu do kořenového kanálku -   Preparace kořenového kaná ... Více »

Waterlase a jeho výhody

Jaké jsou výhody laserového systému Waterlase™ ? Laserový systém Waterlase™ výrazně zvyšuje komfort pacienta. Podle výsledků randomizované, dvojitě slepé studie (University of the Pacific) udávalo 98.5% pacientů, kteří byli ošetřeni systémem Waterlase™, že nepociťovali žádný diskomfort během zákroku. Systém Waterlase™ nevytváří žádné teplo a vibrace, což má pozitivní vliv na psychiku pacientů, kteří trpí úzkostí při zvuku vysokých tónů tradiční vrtačky. Systém Waterlase™ používá k řezán ... Více »
Informace pro pacienty

Ošetření bez bolesti

Informace pro pacienty o možnostech a výhodách velmi šetrného ošetření chrupu laserem Waterlase a seznam pracovišť naleznete na specializované webové stránce : www.zubybezbolesti.cz Více »
Kontakt

Informace a objednávky

GRANE s.r.o. Kudlov 145 760 01 Zlín Ing. Vondráček - produktový specialista T. 603 414 255 E. dental@grane.cz Více »
Užitečné odkazy
Medicine Net - Health and Medical Information
Medcyclopedia - Reference Tools/Library
eMedicine - from WebMD
Wikipedia - Internetová encyklopedie
Napište nám